DOIDY CUP - OPINIA ZABAWKOWICZA

Zabawkowicz powstał z myślą o rodzicach i opiekunach oraz ich dzieciach. Jego misją jest pomoc w odnalezieniu najciekawszych zabawek i akcesoriów dla Dzieci dostępnych w Polsce i za granicą.
 Redaktorzy serwisu podsuwają pomysły na wesołą edukację, radosne brykanie na świeżym powietrzu i zabawy w domu. Wśród promowanego asortymentu znajdują się ciekawe zabawki edukacyjne, przybory szkolne, gry, lalki, rowerki, jeździki doskonałe do zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Zabawkowicz nie zapomina również o rodzicach – na łamach serwisu Mama i Tata mogą znaleźć przedmioty ułatwiające im codzienne życie z pociechami – wózki, torby, plecaki i nosidła idealne na wspólny spacer czy dalekie wakacje.


Wśród przedmiotów recenzowanych przez zespół Zabawkowicza znalazły się również kubeczki Doidy. Jak wypadły w oczach profesjonalnych recenzentów? O tym poniżej…


Testujemy

Przyswajanie nowych umiejętności to dla dziecka bardzo ciężka praca. Chwytanie przedmiotów, przewracanie się na boki, raczkowanie, siadanie, chodzenie i wreszcie jedzenie. Aby odstawić dzieci od piersi mamy, nauczyć samodzielnego pobierania pokarmu rodzice sięgają po różne sztuczki. Pomocny może okazać się kubek DOIDY, który szkocki projektant opracował specjalnie dla swojego syna.


Cechy produktu:

umożliwia bezproblemowe pojenie niemowlęcia (od 3 miesięcy)

łatwa kontrola ilości podawanego płynu

ładne wykonanie i szeroka paleta kolorów

ułatwia podawanie płynu w pozycji półleżącej

można myć w zmywarce

ciekawy projekt – zaintryguje dziecko i zachęci do ćwiczenia umiejętności samodzielnego picia

produkt otrzymał rekomendacje: doradców laktacyjnych, pediatrów i położnych

BPA 0% – nie zawiera szkodliwego bispehenolu A i PCV”


Dopasowany do małej buzi

Brzeg pochylonego kubeczka z łatwością dopasuje się nawet do malutkiej buzi. Płyn będzie można podawać delikatnie unikając krztuszenia się dziecka. Większe dziecko samo z łatwością złapie za parę uszu i napije się bez niczyjej pomocy.

To ciekawie wyglądający przedmiot. Można powiedzieć, nawet niezwykły. Spodoba się nie tylko rodzicom ale także dzieciom. I tym sposobem zamienimy trudną sztukę samodzielnego picia w ciekawą zabawę.

Szybkie pożegnanie z piciem z butelki wpłynie korzystnie na zgryz dziecka. A pomoc w szybkim nauczeniu się samodzielnego picia napełni rodziców dumą a dziecku pozwoli bez stresów zrobić kolejny krok w stronę samodzielności.


Wnioski

Szybkie pożegnanie z piciem z butelki wpłynie korzystnie na zgryz dziecka. A pomoc w szybkim nauczeniu się samodzielnego picia napełni rodziców dumą a dziecku pozwoli bez stresów zrobić kolejny krok w stronę samodzielności. 

Polecamy!


Redaktor naczelna Zabawkowicz – Magdalena Kordaszewska – poleciła nasz kubeczek w TVP2 – rekomendując w popularnym programie „Pytanie na Śniadanie” ciekawe i pomocne w nauce samodzielnego jedzenia gadżety dla małych dzieci.