DDD

Dzień Darmowej dostawy w Polsce - 5 grudnia 2017

Dnia 5 grudnia 2017 nie doliczymy Państwu kosztów wysyłki do zamówionych towarów. Wszystko odbędzie się automatycznie. Wybierają Państwo tylko czy towar ma być wysłany za pobraniem czy dokonają Państwo przedpłaty. Wszystkie zamówienia z tego dnia będą wysyłane Pocztą Polską. Nasz sklep bierze udział w akcji dzień darmowej dostawy już po raz siódmy! Mimo ogromnej liczby zamówień tego dnia dzięki naszej zorganizowanej ekipie nie mamy opóźnień w realizacji i Państwa zakupy trafiają do Waszych domów bardzo szybko.

Informacje o programie:

5 grudnia 2017r. - Dzień Darmowej Dostawy w polskich sklepach internetowych!

5 grudnia 2017 roku wszyscy internetowi sprzedawcy biorący udział w akcji zaoferują swoim klientom całkowicie darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości i sposobu płatności.

Skąd pomysł? Pomysł Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku jest organizowana w Stanach Zjednoczonych. Dzień Darmowej dostawy w Polsce odbywa się po raz ósmy.

Dzień Darmowej Dostawy w Polsce zainicjował Krzysztof Bartnik - redaktor naczelny branżowego serwisu eKomercyjnie.pl, na którego łamach regularnie publikowane są praktyczne porady na temat zakładania i prowadzenia sklepu internetowego.

Cel akcji? Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl